Artstudio - gzymsy, detale architektoniczne, profile elewacyjne, sztukateria elewacyjna i bonie.


Strona Główna > Dostawa

wstawka
wstawka
wstawka

59-700 Bolesławiec
ul. Brzozowa 1F

tel./fax (75) 735 11 41
email: info@artstudioboleslawiec.pl

wstawka
Nasze gzymsy i profile dostarczamy standardowymi paczkami kurierskimi i na paletach systemu EURO bez specjalnych opakowań zwrotnych czy innych utrudnień. Kupujących bezpośrednio w naszej firmie informujemy, że profile mieszczą się w prawie każdym samochodzie osobowym.

Gzymsy dostępne w ciągłej sprzedaży dostarczamy zwykle w ciągu 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. Elementy architektoniczne wytwarzane na zamówienie dostarczamy zwykle w ciągu 7 dni roboczych od zaksięgowania zaliczki (zależy to jednak od ilości rodzajów zamówionych gzymsów, wielkości łącznej zamówienia itp.).

Koszty transportu uzależnione są od wielkości profil (ile zmieści się w paczce lub na palecie). Nie zależą od miejsca dostawy ani od odległości.

Przy dostawie paczkami kurierskimi cena transportu dla opaski okiennej wynosi do około 1,00 zł brutto za metr bieżący (do ok. 40 mb w paczce). Przy dostawie pełnymi paletami koszt transportu takiego profilu to ok. 0,40 zł brutto za metr bieżący (do ok. 400 mb na palecie ).

Średnio na domek jednorodzinny (opaski okienne ok. 70 mb, gzyms podparapetowy ok. 20 mb) to 2 paczki czyli ok. 80 zł brutto.

Paczki na całej powierzchni zabezpieczone są warstwą styropianu. Palety posiadają zabezpieczenia narożników oraz zabezpieczenia powierzchni bocznych.

Paleta może mieć maksymalnie około
80 X 120 X 160 cm lub 300 kg. Mieści do około 400 mb profili wokółokiennych
Paczka może mieć maksymalnie około
40 X 40 X 120 cm lub 30 kg. Mieści do około 40 mb profili wokółokiennych
Profile mieszczą się też bez problemu w prawie każdym samochodzie osobowym.

Copyright © 2009
ArtStudio Bolesławiec
Wszelkie prawa zastrzeżone